Team |
Opponent |
From |
To |
Location |
8UMa Blue-4 Boschert, 8UMi Blue-7 Fankhouser
|
Chesterfield
|
8:00 AM |
9:00 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee C1-2 Phillips
|
ROUGH RIDERS CHALLENGE CUP
|
8:00 AM |
4:00 PM |
Cedar Rapids
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
Heartland Tournament in St. Louis, MO
|
8:00 AM |
4:00 PM |
St. Louis
|
6U1-Blackwood, 6U1-Hensley, 6U1-Zboray
|
Meramec Sharks
|
8:15 AM |
9:15 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Squirt B2-2 Bextermueller
|
Waukesha
|
8:20 AM |
9:20 AM |
Centene Community Ice Center
|
8UMa Blue-1 Dietz, 8UMa Blue-2 VanDeman
|
Rockets
|
9:15 AM |
10:15 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
8UMi White-8 Fields
|
Affton
|
9:15 AM |
10:15 AM |
Fenton Forum Ice Arena
|
Squirt A3 Cacioppo
|
KC Stars Red
|
9:30 AM |
10:30 AM |
Liberty First Credit Union Arena
|
Bantam A3-1 Bextermueller
|
Waukesha Warhawks
|
10:20 AM |
11:20 AM |
Centene Community Ice Center
|
Peewee B3 Liscombe
|
SIL Ice Hawks
|
10:30 AM |
11:30 AM |
Ice Zone
|
10U Rec C3-1 Brown
|
Twin Bridges 10U - C3
|
11:30 AM |
12:30 PM |
Granite City
|
Peewee C1-1 Saffer
|
Meramec
|
11:40 AM |
12:40 PM |
Centene Community Ice Center-USA Rink
|
10U Rec C1-2 Diefenbach
|
Springfield Kings 10U - C1 Burkwald
|
11:45 AM |
12:45 PM |
Springfield IL 2 Ice Rink
|
Bantam B2-2 Liscombe
|
Sioux City Green
|
11:45 AM |
12:45 PM |
Motto McLean Ice Arena
|
Peewee B1-1 Potocki
|
Waukesha Warhawks
|
11:50 AM |
12:50 PM |
Centene Community Ice Center
|
Peewee C1-2 Phillips
|
Waukesha Warhawks
|
12:00 PM |
1:00 PM |
ImOn Ice
|
8UMi Blue10 Merkel, 8UMi Blue11 Fischer
|
Ice Hawks/Lady Falcons
|
12:15 PM |
1:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
6U-Waltz
|
Affton Americans
|
12:55 PM |
1:55 PM |
All American Sports Mall
|
6U1-Bruce
|
Affton Americans
|
12:55 PM |
1:55 PM |
All American Sports Mall
|
6U1-Cleinmark
|
Affton Americans
|
12:55 PM |
1:55 PM |
All American Sports Mall
|
Peewee A3 Wisdom
|
Quad City Ice Eagles
|
1:00 PM |
9:00 PM |
ImOn Ice
|
Peewee B1-2 Cafazza
|
NW Arkansas
|
1:20 PM |
2:20 PM |
Centene Community Ice Center
|
8UMi Blue-6 Frazzetta, 8UMi Blue-9 Schneider
|
Chesterfield
|
1:30 PM |
2:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
10U Rec C1-2 Diefenbach
|
Springfield Kings 10U - C1 Burkwald
|
1:30 PM |
2:30 PM |
Springfield IL 1 Ice Rink
|
Peewee A2 Zucol
|
Waukesha Warhawks
|
2:00 PM |
3:00 PM |
Centene Community Ice Center
|
Bantam B1-2 Angelo
|
STP Meyer
|
2:20 PM |
3:20 PM |
Ice Zone
|
Bantam B1-3 Meyer
|
STP Hockey Angelo
|
2:20 PM |
3:20 PM |
Ice Zone
|
Squirt A3 Cacioppo
|
Dubuque Jr Saints
|
2:30 PM |
3:30 PM |
Grover Ice Rink
|
Bantam A2-2 Schoenholz
|
Kirkwood 14U - A2
|
2:45 PM |
3:45 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
8UMa Blue-3 Rowe, 8UMi Blue-8 Donaldson
|
Sharks
|
2:45 PM |
3:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
6U1-Ketsenburg
|
Affton Americans
|
3:05 PM |
4:05 PM |
All American Sports Mall
|
6U1-Getz
|
Affton Americans
|
3:05 PM |
4:05 PM |
All American Sports Mall
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
Nashville Flyers
|
3:40 PM |
4:40 PM |
Centene Community Ice Center
|
8UMa Red-2 Hoorman, 8UMi White-6 McGowen
|
Sharks, Meramec Sharks
|
4:00 PM |
5:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
6U-Kuntemeier
|
Rockets
|
4:05 PM |
5:05 PM |
All American Sports Mall
|
Squirt B2-2 Bextermueller
|
Meramec #2
|
4:20 PM |
5:20 PM |
Centene Community Ice Center
|
Peewee B3 Liscombe
|
Meramec Sharks
|
4:40 PM |
5:40 PM |
Centene Community Ice Center
|
Peewee A3 Wisdom
|
RRHC Black
|
4:45 PM |
5:45 PM |
ImOn Ice
|
Bantam B2-2 Liscombe
|
Fremont Flyers
|
4:45 PM |
5:45 PM |
Motto McLean Ice Arena
|
Peewee C1-2 Phillips
|
Onalaska Tornados
|
5:00 PM |
6:00 PM |
ImOn Ice
|
Peewee C1-1 Saffer
|
Iowa City Jr Heartlanders
|
5:25 PM |
6:25 PM |
Centene Community Ice Center-NHL Rink
|
Bantam A3-1 Bextermueller
|
Meramec Sharks
|
5:30 PM |
6:30 PM |
Centene Community Ice Center
|
Peewee B1-1 Potocki
|
St. Peter’s Cafazza
|
6:10 PM |
7:10 PM |
Centene Community Ice Center
|
Peewee B1-2 Cafazza
|
STP Potocki
|
6:10 PM |
7:10 PM |
Centene Community Ice Center
|
Squirt B2-1 Baeten
|
So. Illinois Ice Hawks
|
6:15 PM |
7:15 PM |
McKendree Metro Rec Plex
|
Squirt B2-1 Baeten
|
So. Illinois 10U - B2
|
6:15 PM |
7:15 PM |
McKendree PRO Rink
|
Peewee A2 Zucol
|
Preds Select
|
6:35 PM |
7:35 PM |
Ice Zone
|
Bantam B1-3 Meyer
|
Waukesha Warhawks
|
7:45 PM |
8:45 PM |
Centene Community Ice Center
|
Bantam B1-2 Angelo
|
Afton Americans
|
7:45 PM |
8:45 PM |
Ice Zone
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
Preds Select
|
8:40 PM |
9:40 PM |
Centene Community Ice Center
|
Teams |
From |
To |
Location |
8UMa White-2 Richardson, 8UMa White-4 Deptula, 8UMi Blue-5 Pfaender
|
6:45 AM |
7:45 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee C3 Mallett, Squirt C1-1 Cole
|
7:00 AM |
8:00 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
16U AA-Loveless
|
10:30 AM |
12:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee B2 Sommerich, Peewee C2 Larkin
|
11:30 AM |
1:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Bantam A3-2 Maschmidt, Bantam B1-1 Winkler
|
1:15 PM |
2:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Squirt A1 Kulp, Squirt A2-1 McFarland
|
2:30 PM |
4:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Squirt C2-1 Ballard, Squirt B1 Heller
|
4:00 PM |
5:30 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
Bantam A1-2 Davie
|
5:15 PM |
6:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
2009 Sting
|
6:30 PM |
7:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
2008 Sting
|
7:00 PM |
8:30 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
U16 Sting
|
7:45 PM |
9:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|