Team |
Opponent |
From |
To |
Location |
8UMi White-5 Linder
|
Twin Bridges Ice Llamas
|
7:10 AM |
8:00 AM |
Oilers Ice Center
|
8UMi Red-3 Ketsenburg
|
Twin Bridges
|
8:00 AM |
8:50 AM |
Oilers Ice Center
|
8UMi White-7 Wisdom, 8UMi White-8 Fields
|
Sharks
|
8:00 AM |
9:00 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
6U-Grossius, 6U-Ladd, 6U-Malawy
|
Affton Americans
|
8:00 AM |
9:00 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Squirt B3-2 Pieber
|
Rockets 10U - B3-2 Knize
|
8:15 AM |
9:15 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Bantam A2-2 Schoenholz
|
Twin Bridges 14U - A2
|
9:15 AM |
10:15 AM |
East Alton
|
6U-Girard, 6U-Kuntemeier, 6U-Waltz
|
So. Illinois Ice Hawks
|
9:15 AM |
10:15 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Squirt C1-1 Cole
|
Chesterfield 10U - C1-1 Carter
|
9:20 AM |
10:20 AM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
8UMa Blue-2 VanDeman
|
Twin Bridges
|
10:15 AM |
11:15 AM |
Wilson Park Ice Rink
|
8UMi Blue-5 Pfaender
|
Twin Bridges
|
10:15 AM |
11:15 AM |
Wilson Park Ice Rink
|
16U A-Westhoff
|
Affton 16U-A1
|
10:30 AM |
12:00 PM |
St. Peters Rec-Plex South
|
Squirt B3-1 Luetkemeyer
|
Lady Liberty 10U - B3
|
10:30 AM |
11:30 AM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
10U Rec C1-2 Diefenbach
|
Meramec 10U C1-2 Carver
|
10:30 AM |
11:30 AM |
All American
|
16U A-Westhoff
|
Affton 16U - A1
|
10:30 AM |
12:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee B2 Sommerich
|
Chesterfield 12U - B2
|
11:30 AM |
12:30 PM |
MUHC Hartwig-Kaiman Rink
|
8UMa Blue-3 Rowe
|
Twin Bridges
|
11:30 AM |
12:30 PM |
Wilson Park Ice Rink
|
8UMi Blue-7 Fankhouser
|
Twin Bridges
|
11:30 AM |
12:30 PM |
Wilson Park Ice Rink
|
Squirt C2-1 Ballard
|
Rockets 10U - C3-1 Boyd
|
11:40 AM |
12:40 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Peewee B1-1 Potocki
|
Twin Bridges 12U - B1
|
11:45 AM |
12:45 PM |
East Alton
|
6U-Hopfer, 6U1-Cleinmark, 6U1-Hensley
|
Meramec Sharks
|
12:15 PM |
1:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
8UMi White-5 Linder
|
Armarillo Wranglers
|
12:15 PM |
1:05 PM |
BOK Center
|
10U Rec C3-2
|
Lady Cyclones 10U C3-2 Henson
|
12:20 PM |
1:20 PM |
Centene CIC 4 Barn Rink
|
16U AA-Loveless
|
Meramec Sharks
|
12:45 PM |
2:15 PM |
Meramec Sharks
|
16U AA-Loveless
|
Meramec 16U AA Eberline
|
12:50 PM |
2:20 PM |
FSI Shark Tank
|
Squirt B2-2 Bextermueller
|
Twin Bridges 10U - B2
|
12:50 PM |
1:50 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Squirt A2-1 McFarland
|
Kirkwood 10U - A2-1
|
1:50 PM |
2:50 PM |
Centene CIC 1 USA Rink
|
Peewee B1-2 Cafazza
|
So. Illinois 12U - B1
|
2:00 PM |
3:00 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
8UMi Blue11 Fischer
|
Lady Liberty
|
2:25 PM |
3:25 PM |
Fenton Forum Ice Arena
|
Peewee A3 Wisdom
|
Meramec 12U A3
|
2:30 PM |
3:30 PM |
FSI Shark Tank
|
8UMi Red-3 Ketsenburg
|
OKC Oiler Kings
|
3:00 PM |
3:50 PM |
BOK Center
|
Peewee B3 Liscombe
|
LR Aces 12U - B3
|
3:10 PM |
4:10 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
8UMi White-6 McGowen, 8UMi White-8 Fields
|
Rockets
|
3:20 PM |
4:20 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
8UMi Blue10 Merkel
|
Affton
|
3:25 PM |
4:25 PM |
Fenton Forum Ice Arena
|
8UMi Blue-6 Frazzetta
|
Affton
|
3:25 PM |
4:25 PM |
Fenton Forum Ice Arena
|
Peewee A2 Zucol
|
Twin Bridges 12U - A2
|
3:30 PM |
4:30 PM |
RP Lumber
|
8UMa Red-2 Hoorman
|
Sharks
|
3:40 PM |
4:40 PM |
Meramec Sharks
|
10U Rec C3-1 Brown
|
Lady Falcons 10U - C3
|
4:10 PM |
5:10 PM |
MUHC Hartwig-Kaiman Rink
|
Peewee C2 Larkin
|
Chesterfield 12U C2 Natzke
|
4:20 PM |
5:20 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Squirt A1 Kulp
|
Rockets 10U - A1
|
4:30 PM |
5:30 PM |
Kennedy
|
8UMa White-3 Paul, 8UMa White-4 Deptula
|
Kirkwood
|
4:30 PM |
5:30 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Squirt B1 Heller
|
Kirkwood 10U - B1-2
|
5:20 PM |
6:20 PM |
Centene CIC 3 Plager Rink
|
Bantam B1-2 Angelo
|
Rockets 14U - B1 #2 Munie
|
5:30 PM |
6:45 PM |
Florissant
|
Bantam B2-2 Liscombe
|
Meramec 14U B2-1
|
5:30 PM |
6:30 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
8UMa White-1 Alvarado, 8UMa White-2 Richardson
|
Kirkwood/Affton
|
5:40 PM |
6:40 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Bantam A2-2 Schoenholz
|
Meramec
|
6:00 PM |
7:00 PM |
Meramec Sharks
|
Peewee C1-1 Saffer
|
Affton 12U - C1
|
6:00 PM |
7:00 PM |
All American
|
Bantam A2-2 Schoenholz
|
Meramec 14U A2
|
6:00 PM |
7:00 PM |
FSI Shark Tank
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
Highland Park Falcons 14U
|
6:45 PM |
8:00 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Squirt A3 Cacioppo
|
Meramec 10U A3
|
7:10 PM |
8:10 PM |
FSI Shark Tank
|
Bantam B2-1 Everett
|
Affton 14U - B2 Payne
|
7:10 PM |
8:10 PM |
All American
|
Bantam A1-2 Davie
|
Affton 14U - A1-2 Rosenhoffer
|
8:20 PM |
9:20 PM |
All American
|
Squirt A2-2 Michael
|
So. Illinois 10U - A2
|
8:20 PM |
9:20 PM |
Centene CIC 4 Barn Rink
|
Teams |
From |
To |
Location |
Peewee A1 Carapella, Squirt B2-1 Baeten
|
6:45 AM |
7:45 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
8UMi Blue-8 Donaldson, 8UMi Blue-9 Schneider
|
7:00 AM |
8:00 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Bantam A3-2 Maschmidt, Peewee C3 Mallett
|
8:10 AM |
9:10 AM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
2011 Sting
|
10:20 AM |
11:40 AM |
Mills
|
Bantam A3-1 Bextermueller
|
10:30 AM |
11:50 AM |
CCIC USA
|
8UMa Red-1 Devine, 8UMa Blue-1 Dietz, 8UMa Blue-4 Boschert
|
11:30 AM |
1:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
U15 Sting
|
11:50 AM |
1:30 PM |
Mills
|
2012 Sting
|
1:15 PM |
2:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
18U AA-Royer
|
1:30 PM |
3:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
2009 Sting
|
1:40 PM |
3:10 PM |
Mills
|
Bantam B1-1 Winkler
|
2:30 PM |
4:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
6U1-Blackwood, 6U1-Bruce, 6U1-Getz, 6U1-Ketsenburg, 6U1-Zboray
|
3:15 PM |
4:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
2008 Sting
|
3:20 PM |
4:50 PM |
Mills
|
2013 Sting
|
5:00 PM |
6:30 PM |
Mills
|
2010 Sting
|
6:40 PM |
8:10 PM |
Mills
|
Bantam B3 Opela
|
6:50 PM |
8:20 PM |
CCIC NHL
|