Team |
Opponent |
From |
To |
Location |
8UMi Blue-9 Schneider
|
STP Merkel/Fischer
|
9:30 AM |
10:30 AM |
Wentzville Ice Arena
|
8UMi Red-3 Ketsenburg
|
TBD
|
9:30 AM |
10:20 AM |
Winterfest Ice Skating
|
8UMi Blue10 Merkel, 8UMi Blue11 Fischer
|
Ice Hawks/STP Schneider
|
9:30 AM |
10:30 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Squirt C1-1 Cole
|
Chesterfield 10U - C1-1 Carter
|
9:40 AM |
10:40 AM |
MUHC Shanahan Rink
|
Peewee B2 Sommerich
|
Mid-Missouri 12U - B2
|
9:45 AM |
10:45 AM |
Jefferson City
|
10U Rec C3-2
|
Rockets 10U - C3-2 Whitworth
|
10:15 AM |
11:15 AM |
Florissant
|
8UMi Red-3 Ketsenburg
|
TBD
|
10:30 AM |
11:20 AM |
Winterfest Ice Skating
|
8UMi Blue-7 Fankhouser, 8UMi Blue-8 Donaldson
|
Affton
|
10:40 AM |
11:40 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Bantam A3-2 Maschmidt
|
Affton 14U - A3-2 Haywood/Shatto
|
11:05 AM |
12:05 PM |
Affton
|
Squirt B2-2 Bextermueller
|
So. Illinois 10U - B2
|
11:15 AM |
12:15 PM |
McKendree PRO Rink
|
8UMi Blue-5 Pfaender, 8UMi Blue-6 Frazzetta
|
Sharks
|
11:50 AM |
12:50 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Squirt B2-1 Baeten
|
Kirkwood 10U - B2-1
|
12:00 PM |
1:00 PM |
Queeny
|
Squirt B2-1 Baeten
|
Kirkwood B2-1
|
12:00 PM |
1:00 PM |
Queeny Park Rink
|
Squirt B3-1 Luetkemeyer
|
Meramec 10U B3
|
12:10 PM |
1:10 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Squirt B1 Heller
|
Meramec 10U B1-1
|
1:20 PM |
2:20 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Bantam A1-2 Davie
|
Springfld MO 14U - A1
|
1:30 PM |
2:30 PM |
Springfield MO 2 Ice Rink
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
Chesterfield 14U - A1
|
1:30 PM |
2:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
10U Rec C1-2 Diefenbach
|
Kirkwood 10U - C1-1 Messey
|
1:40 PM |
2:40 PM |
Centene CIC 4 Barn Rink
|
8UMa Red-1 Devine, 8UMa Red-2 Hoorman
|
Sharks
|
2:15 PM |
3:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Squirt A2-2 Michael
|
St. Peters 10U - A2 #1 McFarland
|
2:30 PM |
3:30 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Squirt A2-1 McFarland
|
St. Peters 10U - A2 #2 Michael
|
2:30 PM |
3:30 PM |
Wentzville Ice Gray
|
Bantam B1-1 Winkler
|
Decatur 14U - B1
|
2:45 PM |
3:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
8UMa Blue-3 Rowe, 8UMa Blue-4 Boschert
|
Sharks
|
3:10 PM |
4:10 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Bantam B2-1 Everett
|
Meramec 14U B2-2
|
3:30 PM |
4:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee A1 Carapella
|
Kirkwood 12U - A1-1 Jakubeck
|
3:40 PM |
4:40 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Bantam A3-1 Bextermueller
|
Kirkwood 14U - A3-1
|
4:00 PM |
5:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
8UMa Blue-1 Dietz, 8UMa Blue-2 VanDeman
|
Chesterfield
|
4:20 PM |
5:20 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Peewee C3 Mallett
|
Twin Bridges 12U - C3
|
4:45 PM |
5:45 PM |
RP Lumber
|
Bantam B2-2 Liscombe
|
Lady Liberty 14U - B2
|
4:45 PM |
5:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee A3 Wisdom
|
Kirkwood 12U - A3-2 King
|
4:50 PM |
5:50 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Squirt C2-1 Ballard
|
Lady Liberty 10U - C3
|
4:50 PM |
5:50 PM |
All American
|
Squirt A3 Cacioppo
|
Kirkwood 10U - A3-2
|
5:20 PM |
6:20 PM |
Centene CIC 3 Plager Rink
|
Peewee B3 Liscombe
|
Rockets 12U - B3 Quatmann
|
6:00 PM |
7:00 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
Bantam B1-3 Meyer
|
Rockets 14U - B1 #2 Munie
|
6:30 PM |
7:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
8UMa White-3 Paul
|
Meramec Sharks
|
6:35 PM |
7:35 PM |
Meramec Sharks
|
8UMa White-1 Alvarado
|
Meramec Sharks
|
6:35 PM |
7:35 PM |
Meramec Sharks
|
Peewee A2 Zucol
|
Decatur 12U - A2
|
7:15 PM |
8:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee B1-1 Potocki
|
Meramec 12U B1
|
8:30 PM |
9:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|