Team |
Opponent |
From |
To |
Location |
Squirt B1 Sommerich
|
Kirkwood Stars 10U A3
|
7:10 AM |
8:10 AM |
Centene CIC 3 Plager Rink
|
Squirt B1 Sommerich
|
Kirkwood
|
7:10 AM |
8:10 AM |
Centene Community Ice Center
|
Peewee A1
|
Kirkwood Stars 12U A1-1 Bauer
|
8:15 AM |
9:15 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Bantam A1 Hansen
|
St. Louis Rockets 14UA1
|
10:45 AM |
11:45 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Bantam A1 Hansen
|
Rockets
|
10:45 AM |
11:50 AM |
St. Peters Rec-Plex
|
Bantam B2 Saab
|
St. Louis Lady Cyclones 14U B2 1
|
11:40 AM |
12:40 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Peewee A3 Dietz
|
Chesterfield Falcons 12U A3
|
12:00 PM |
1:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Bantam B1-2 Hurlbert
|
St. Louis Rockets 14U B1
|
12:50 PM |
1:50 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Bantam B1-1 Haddock
|
Northwest Arkansas 14U B1
|
2:00 PM |
3:00 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Bantam A2-1 Gross
|
Chesterfield Falcons 14U A2
|
2:10 PM |
3:10 PM |
MUHC Shanahan Rink
|
Squirt B2-2 Townsend
|
St. Louis Rockets 10U B3-3
|
2:10 PM |
3:10 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Bantam A2-1 Gross
|
Chesterfield
|
2:10 PM |
3:10 PM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
Bantam A2-2 Thornhill
|
Kirkwood Stars 14U A1-2 Frierdich
|
3:20 PM |
4:20 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Squirt B1 Sommerich
|
Meramec Sharks 10U B1
|
4:20 PM |
5:20 PM |
Pacific Ice Rink
|
Squirt B1 Sommerich
|
Meramec Sharks 10U B2-1 Schaaf
|
4:20 PM |
5:20 PM |
Pacific
|
Peewee C2 Cooper
|
Kirkwood Stars 12U C2
|
5:00 PM |
6:00 PM |
RecPlex South A Rink
|
Bantam A3-1 Davie
|
Meramec Sharks 14U A3
|
5:30 PM |
6:30 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Peewee C1-1 Cafazza
|
Kirkwood Stars 12U C1
|
6:30 PM |
7:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Squirt A2 Laurinaitis
|
St. Louis Rockets 10U A2
|
6:35 PM |
7:35 PM |
Creve Coeur
|
Peewee A2-2 Winkler
|
Kirkwood A3 friendly
|
8:15 PM |
9:15 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
Teams |
From |
To |
Location |
6U-Blackwood, 6U-Fields, 6U-Fischer, 6U-Gerhardt
|
6:45 AM |
7:45 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
6U-McGowen, 6U-Merkel, 6U-Rose, 6U-Wisdom
|
7:00 AM |
8:00 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
8U Red-3 Mininni, 8U White-1 Korobey, 8U White-2 Heller
|
8:00 AM |
9:00 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
8U Red-1 Cacioppo, 8U Red-2 Mulvenna
|
9:15 AM |
10:15 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee A2-1 Angelo
|
9:30 AM |
10:30 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Squirt A3 McFarland, Squirt B2-1 Baeten
|
10:30 AM |
12:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
2009 Sting
|
12:10 PM |
1:40 PM |
Mills
|
Squirt A1 Carapella, Squirt Rec C1-3 Diefenbach
|
12:15 PM |
1:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee B1-1 Potocki
|
1:15 PM |
2:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
8U Blue-5 Boschert, 8U Blue-6 Clinch, 8U Blue-7 Odonnell, 8U Blue-8 Brimberry
|
1:30 PM |
2:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
8U Blue-1 Miller, 8U Blue-2 Pieber, 8U Blue-3 Ballard, 8U Blue-4 Hedgpeth
|
2:30 PM |
3:30 PM |
RecPlex South A Rink
|
Squirt C1-1 Larkin, Squirt C1-2 Hill
|
2:45 PM |
4:15 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
2011 Sting
|
2:45 PM |
4:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Bantam A3-3 Zucol
|
3:10 PM |
4:10 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
8U White-3 Repking, 8U White-4 Bextermueller, 8U White-5 Devine, 8U White-6 Luetkemeyer
|
3:45 PM |
4:45 PM |
RecPlex South A Rink
|
Bantam A3-2 Schoenholz
|
4:20 PM |
5:20 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Squirt Rec C1-4 Fetter, Squirt Rec C3 Mallett
|
4:30 PM |
5:30 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
2010 Sting
|
4:30 PM |
6:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee B1-2 Emmenegger
|
6:15 PM |
7:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Peewee C1-2 Cody
|
7:00 PM |
8:00 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
2008 Sting
|
7:00 PM |
8:00 PM |
Mills
|
Peewee B2 Hopfer
|
7:30 PM |
8:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Prospects
|
7:45 PM |
8:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
2007 Sting
|
8:10 PM |
9:10 PM |
Mills
|
Peewee B3 Danner
|
8:45 PM |
9:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|