Sunday
October 9, 2022
Games
Team | Opponent | From | To | Location |
---|---|---|---|---|
Bantam A2-2 Schoenholz | Consolation Game | 7:00 AM | 8:00 AM | Griff's Georgetown Ice Arena |
Squirt A3 Cacioppo | Falcons | 7:00 AM | 8:00 AM | Maryville University Hockey Center (MUHC) |
8UMi Red-3 Ketsenburg | Chesterfield | 8:15 AM | 9:15 AM | McKendree Metro Rec Plex |
Bantam B1-2 Angelo | Rockets | 8:30 AM | 9:30 AM | Maryville University Hockey Center (MUHC) |
Peewee A2 Zucol | Final Game | 9:15 AM | 10:15 AM | Wentzville Ice Arena |
Peewee B1-2 Cafazza | Affton | 9:30 AM | 10:30 AM | Wentzville Ice Arena |
Bantam A1-1 Hartmann | TBD - Final | 10:45 AM | 11:45 AM | Wentzville Ice Arena |
Peewee A1 Carapella | Rockets A2 | 10:55 AM | 11:55 AM | Creve Coeur |
Peewee A2 Zucol | Consolation Game | 11:00 AM | 12:00 PM | Maryville University Hockey Center (MUHC) |
Bantam A2-2 Schoenholz | Championship Game | 11:10 AM | 12:10 PM | Griff's Georgetown Ice Arena |
Bantam A1-1 Hartmann | TBD - Consolation Game | 11:45 AM | 12:45 PM | Ice Zone |
Squirt A3 Cacioppo | Kansas City | 2:00 PM | 3:00 PM | Wentzville Ice Arena |
8UMa Red-1 Devine | Sharks | 4:15 PM | 5:15 PM | Meramec Sharks |
8UMa Red-2 Hoorman | Sharks | 4:15 PM | 5:15 PM | Meramec Sharks |
Practices
Teams | From | To | Location |
---|---|---|---|
8UMa White-4 Deptula, 8UMa Blue-1 Dietz, 8UMa Blue-2 VanDeman, 8UMa Blue-3 Rowe, 8UMa Blue-4 Boschert | 7:30 AM | 8:30 AM | RecPlex RPS Ice Rink A |
8UMi Blue-6 Frazzetta, 8UMi Blue-7 Fankhouser, 8UMi Blue-8 Donaldson, 8UMi Blue-9 Schneider, 8UMi Blue10 Merkel, 8UMi Blue11 Fischer | 7:45 AM | 8:45 AM | RecPlex RPS Ice Rink B |
Squirt B2-2 Bextermueller | 8:45 AM | 9:45 AM | RecPlex RPS Ice Rink A |
Squirt C2-1 Ballard | 9:00 AM | 10:00 AM | RecPlex RPS Ice Rink B |
Bantam A3-1 Bextermueller | 10:00 AM | 11:00 AM | RecPlex RPS Ice Rink A |
2010 Sting | 12:45 PM | 1:45 PM | RecPlex RPS Ice Rink B |
2013 Sting | 2:00 PM | 3:00 PM | RecPlex RPS Ice Rink B |
Squirt B3-1 Luetkemeyer | 2:45 PM | 3:45 PM | RecPlex RPS Ice Rink A |
Peewee C1-1 Saffer, Peewee C1-2 Phillips | 3:15 PM | 4:15 PM | RecPlex RPS Ice Rink B |
Squirt B3-2 Pieber | 4:00 PM | 5:00 PM | RecPlex RPS Ice Rink A |
10U Rec C1-2 Diefenbach | 4:30 PM | 5:30 PM | RecPlex RPS Ice Rink B |
Peewee C3 Mallett | 5:15 PM | 6:15 PM | RecPlex RPS Ice Rink A |
10U Rec C3-1 Brown | 5:45 PM | 6:45 PM | RecPlex RPS Ice Rink B |
Bantam B2-1 Everett | 6:30 PM | 7:30 PM | RecPlex RPS Ice Rink A |
Bantam A3-2 Maschmidt | 7:00 PM | 8:00 PM | RecPlex RPS Ice Rink B |
Bantam A1-2 Davie | 7:40 PM | 8:40 PM | Mills |
16U A-Westhoff | 8:10 PM | 9:10 PM | Wentzville Blue Ice Rink |
Peewee A3 Wisdom | 8:50 PM | 9:50 PM | Mills |