Saturday
October 15, 2022
Mills
From | To | Type | Team | Opponent |
---|---|---|---|---|
6:50 AM | 7:50 AM | Practice | 10U Rec C3-2 | |
10:20 AM | 11:40 AM | Practice | 2010 Sting | |
11:50 AM | 1:00 PM | Practice | 2012 Sting | |
1:10 PM | 2:40 PM | Game | 18U AA-Royer | Kirkwood 18U AA-1 Martiniere |
2:50 PM | 4:20 PM | Practice | 2011 Sting | |
4:30 PM | 5:50 PM | Practice | 2010 Sting | |
6:00 PM | 7:20 PM | Practice | 2012 Sting | |
7:30 PM | 8:40 PM | Practice | Peewee B1-2 Cafazza |
RecPlex RPS Ice Rink A
From | To | Type | Team | Opponent |
---|---|---|---|---|
2:45 PM | 3:45 PM | Practice | Peewee C2 Larkin | |
4:00 PM | 5:00 PM | Practice | 8UMa Red-1 Devine, 8UMi Red-3 Ketsenburg, 8UMa White-1 Alvarado, 8UMa White-3 Paul, 8UMa White-4 Deptula, 8UMi Blue-9 Schneider | |
5:15 PM | 6:15 PM | Practice | 8UMa Blue-1 Dietz, 8UMa Blue-2 VanDeman, 8UMa Blue-4 Boschert, 8UMi Blue10 Merkel, 8UMi Blue11 Fischer | |
6:30 PM | 7:30 PM | Practice | 6U1-Blackwood, 6U1-Bruce, 6U1-Cleinmark, 6U1-Getz, 6U1-Hensley, 6U1-Ketsenburg, 6U1-Zboray | |
7:45 PM | 8:45 PM | Practice | Bantam A1-2 Davie |
RecPlex RPS Ice Rink B
From | To | Type | Team | Opponent |
---|---|---|---|---|
7:00 AM | 8:00 AM | Practice | 6U-Girard, 6U-Grossius, 6U-Hopfer, 6U-Kuntemeier, 6U-Ladd, 6U-Malawy, 6U-Waltz | |
8:15 AM | 9:15 AM | Practice | Peewee C1-2 Phillips | |
11:00 AM | 12:30 PM | Practice | Peewee C1-1 Saffer | |
12:45 PM | 1:45 PM | Practice | Peewee B3 Liscombe | |
2:00 PM | 3:30 PM | Practice | Peewee B2 Sommerich | |
3:45 PM | 4:45 PM | Practice | Bantam B1-1 Winkler | |
5:00 PM | 6:00 PM | Practice | Peewee A3 Wisdom | |
6:15 PM | 7:15 PM | Practice | Peewee A2 Zucol | |
7:30 PM | 8:30 PM | Practice | Peewee A1 Carapella | |
8:45 PM | 9:45 PM | Practice | Bantam B2-1 Everett |
Wentzville Blue Ice Rink
From | To | Type | Team | Opponent |
---|---|---|---|---|
8:00 AM | 9:00 AM | Game | 8UMi White-5 Linder, 8UMi White-6 McGowen | Meramec Sharks |
2:10 PM | 3:10 PM | Game | 8UMi White-7 Wisdom, 8UMi White-8 Fields | Webster Rockets |
3:20 PM | 4:20 PM | Game | 8UMi Blue-5 Pfaender, 8UMi Blue-6 Frazzetta | Lady Cyclones |
4:30 PM | 5:30 PM | Game | 8UMi Blue-7 Fankhouser, 8UMi Blue-8 Donaldson | Chesterfield Falcons |
5:40 PM | 6:40 PM | Practice | Bantam A2-2 Schoenholz |
Wentzville Grey Ice Rink
From | To | Type | Team | Opponent |
---|---|---|---|---|
8:10 AM | 9:10 AM | Practice | Squirt A1 Kulp | |
9:20 AM | 10:20 AM | Practice | Squirt B3-2 Pieber, Squirt C1-1 Cole | |
10:30 AM | 11:30 AM | Practice | Squirt B2-2 Bextermueller, Squirt B3-1 Luetkemeyer | |
11:40 AM | 12:40 PM | Practice | Squirt B2-1 Baeten | |
12:50 PM | 1:50 PM | Practice | Squirt A2-1 McFarland, Squirt A2-2 Michael | |
2:00 PM | 3:00 PM | Practice | Peewee C3 Mallett | |
3:10 PM | 4:10 PM | Practice | Bantam B3 Opela | |
4:20 PM | 5:20 PM | Practice | Bantam A1-1 Hartmann, Bantam B1-2 Angelo | |
5:30 PM | 6:30 PM | Practice | Bantam B2-2 Liscombe | |
6:40 PM | 7:40 PM | Practice | Bantam A3-1 Bextermueller | |
7:50 PM | 8:50 PM | Practice | Bantam A3-2 Maschmidt, Bantam B1-3 Meyer | |
9:00 PM | 10:00 PM | Practice | Peewee B1-1 Potocki |